KONST / Litografier / Färglitografi 12332038
nr 1233 2038
Ilon Wikland
(f. 1930), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 9/150, "Mitt hem i Haapsalu", 41x56
Ilon Wikland, född 1930 i Estland, illustratör.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:52:01
1/2 14:08:52
1.500 kr
4/2 19:46:53